KONKURS MARZEŃ PRZEDSZKOLAKA

Utworzono dnia 30.10.2016

Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszego przedszkola!
Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Marzeń Przedszkolaka. Zadaniem przedszkolaków, w które zaangażowały się „Biedronki” z gr. V, było przygotowanie przedstawienia inspirowanego najnowszym filmem „Barbie Dreamtopia” , oraz zaprezentowanie filmiku z tego wydarzenia.
Zwycięskie prace wybierze jury, jednak w konkursie przyznane zostaną również Nagrody Publiczności, o których zdecyduje liczba polubień na fanpage’u Barbie na Facebooku. Zaproście do głosowania swoje rodziny, znajomych, aby wspólnie spełnić marzenie naszych milusińskich. Organizator przewidział fantastyczne nagrody. Są nimi: mega zestawy zabawek dla chłopców i dziewczynek firmy Mattel oraz książki i czasopisma wydawnictwa Egmont, dla wszystkich wychowanków nagrodzonych przedszkoli.(wartość nagród do 6000 zł.)

Głosowanie trwa do 12. 11. 2016r

Wystarczy kliknąć na ten link: https://www.facebook.com/BarbiePoland/videos/334238060271420/?hc_location=ufi polubić filmik i gotowe.

GŁOSUJEMY!!!

KONKURS MARZEŃ PRZEDSZKOLAKA