Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Miejskie Nr 3 w Łukowie

Ananaski

AKTUALNOŚCI:

Dzień Bezpiecznego Internetu w grupie Ananaski

Utworzono dnia 09.02.2021
Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w tym roku na dzień 9 lutego. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.”, które obejrzały z...
czytaj dalej na temat: Dzień Bezpiecznego Internetu w grupie Ananaski

Dzień Bezpiecznego Internetu

Utworzono dnia 09.02.2021, 14:32

Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w tym roku na dzień 9 lutego. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego.

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!