Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Miejskie Nr 3 w Łukowie

Podziękowania

AKTUALNOŚCI:

Podziękowanie

Utworzono dnia 30.06.2022
Serdecznie dziękujemy Panu Czesławowi Ludwiczak za zorganizowanie kiełbasy dla dzieci w placówce z okazji pikniku na zakończenie roku szkolnego.  Bardzo dziękujemy :)
czytaj dalej na temat: Podziękowanie

Podziękowanie

Utworzono dnia 03.06.2022

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie i Panu Adrianowi Misiak za zorganizowanie waty cukrowej i popcornu w tegorocznym Dniu Dziecka oraz za aktywne uczestnictwo w życiu grupy i przedszkola. Bardzo dziękujemy :)

czytaj dalej na temat: Podziękowanie

WOŚP

Utworzono dnia 02.02.2022
PODZIĘKOWANIE Serdecznie dziekujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom z naszego predszkola, za tegoroczne czynne i bardzo owcne przyjączenie się  do 30 Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem "Przejrzyj na Oczy".
czytaj dalej na temat: WOŚP

Podziękowanie

Utworzono dnia 24.01.2022
Składamy gorące i serdeczne podziękowania dla Pani Agaty i Pana Adriana Misiak za osobiste zaangażowanie w umileniu dzieciom Balu Karnawałowego  słodką atrakcją, jaką była kolorowa wata cukrowa. Bardzo dziękujemy :)
czytaj dalej na temat: Podziękowanie

Dziękujemy za 1%

Utworzono dnia 04.02.2018

Drodzy rodzice i Przyjaciele przedszkola     Nasza placówka od 2015 roku jest Partnerem FSMM –Fundacja Studencka Młodzi Młodym, która jest Organizacją Pożytku Publicznego. Dzięki tej współpracy przedszkole ma możliwość o ubieganie się o 1%...

czytaj dalej na temat: Dziękujemy za 1%