DZIEŃ CIASTOLINY

Utworzono dnia 09.11.2015

Nasze przedszkole realizuje  Ogólnopolski Program Edukacyjny  dla Przedszkolaków     „ Akademia Wyobraźni”  z Play Doh. Po przystąpieniu do tego programu  każda grupa otrzymała od organizatorów zapas ciastoliny Play Doh oraz  możliwość uczestnictwa w ciekawych zajęcia  i konkursach. 22.10.2015r w naszym przedszkolu wspólnie zorganizowaliśmy „Dzień Ciastoliny”. W tym dniu dzieci ze wszystkich grup przy użyciu nieograniczonej wyobraźni , wspierane pomocą swoich pań ulepiły krainę  zwierzątek,  którą wspólnie nazwaliśmy „ Zwierzątkowo”. Działania przedszkolaków były nagrywane, a nasza relacja z „ Dnia Ciastoliny” weźmie udział w konkursie Akademii  Wyobraźni Play Doh, którą już niedługo będzie można obejrzeć na stronie naszego przedszkola lub facebooku.

Był to super kolorowy i bardzo kreatywny dzień w naszym przedszkolu , który zakończył się emisją bajeczki  pt: „ Plastusiowy Pamiętnik”.

DZIEŃ CIASTOLINY

Utworzono dnia 15.11.2017, 10:08