Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Przedszkole Miejskie Nr 3 w Łukowie

UWAGA OTWARCIE PLACÓWKI 18 maja!

Utworzono dnia 13.05.2020

Szanowni Rodzice,

Od dnia 18 maja Przedszkole Miejskie nr 3 wznawia działalność pracy w warunkach zagrożenia wirusem COVID-19

Otwarcie przedszkoli w Mieście Łuków planowane jest na 18 maja 2020 roku.

Po analizie związanej z sytuacją epidemiologiczną, mając przede wszystkim na uwadze zapewnienie dzieciom i pracownikom przedszkoli bezpieczeństwa, zostały opracowane „Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa”, do których musimy się bezwzględnie stosować. Są one poparte wytycznymi z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników resortu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Aby dziecko zostało uwzględnione w pierwszym etapie wznowienia pracy przedszkola, proszę o zgłoszenie dziecka przez ich rodziców do dyrektora odpowiedniej placówki, do której dziecko uczęszczało przed zawieszeniem zajęć do dnia 15 maja 2020 r. do godz. 10:00.  wysyłając wiadomość mailową pod adres: przedszkolelukow3@gmail.com

Jednocześnie informujemy, że stawka żywieniowa wzrośnie.

Koszt dziennego wyżywienia wyniesie 15 zł. płatne z góry – realny koszt znany będzie po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi załącznikami. Prosimy o wydrukowanie ,wypełnienie oświadczenia i dostarczenie do placówki.

Liczymy na Państwa zrozumienie i bezwzględne stosowanie się do powyższych zaleceń.

Z poważaniem

Dyrektor Renata Wawerek

 

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Załącznik

Utworzono dnia 13.05.2020, 10:56

Załącznik

Utworzono dnia 13.05.2020, 10:56