Informacja dla Rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola

Utworzono dnia 27.08.2021

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci

Z przyjemnością zapraszamy nowo przyjęte dzieci 2,5- 3 letnie na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się dnia 31.08.2021r. o godzinie 10.00 – 10.45 gr I (dzieci, które mają nazwiska zaczynające się od literki B do literki L), 11.00 – 11.45 gr I (dzieci, które nazwiska zaczynające się od literki M do literki T). W godzinach od 10.45 do 11.00 będzie przeprowadzona dezynfekcja i wietrzenie.
W programie m.in. wzajemne poznanie się dzieci i osób pracujących w grupie, przekazanie najważniejszych informacji związanych z dalszym procesem adaptacyjnym i organizacją pracy przedszkola, a także poznanie pomieszczeń przedszkolnych.
Podczas dni adaptacyjnych organizujemy zajęcia i zabawy integracyjne.

Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę dla dziecka i opiekuna oraz nieprzynoszenie do przedszkola zabawek, jak również żadnych przedmiotów z domu.

W spotkaniu adaptacyjnym w tym dniu muszą być spełnione wymogi sanitarne:
• w zajęciach może uczestniczyć tylko dziecko zdrowe.

·dziecku/dzieciom/ może towarzyszyć tylko 1 rodzic (opiekun),
• rodzic/opiekun/ zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa (maseczka),
• rodzic/opiekun/ zobowiązany jest do obowiązkowej dezynfekcji rąk przy wejściu do przedszkola,
• dziecku może towarzyszyć tylko osoba zdrowa, w której domu nie przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych,

Z góry bardzo dziękujemy za zastosowanie się do wytycznych.

Serdecznie zapraszamy! :):)