Wizyta Ratownika medycznego i policjantów

Utworzono dnia 28.09.2022, 18:22

Jesteśmy bezpieczni

Jesień jest to wyjątkowy powakacyjny czas, w którym powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo. W tym celu zaprosiliśmy do naszej placówki przedstawicieli służb bezpieczeństwa - pracowników Komisariatu Policji w Łukowie oraz tatę Marysi G., pana Michała, który z zawodu jest ratownikiem medycznym. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy zachowywać się na ulicy i chodniku oraz jak należy zachowywać się gdy grozi im niebezpieczeństwo lub stanie się im krzywda. Dzieci poznały również przedmioty, jakie w swojej pracy wykorzystują policjanci i ratownicy medyczni. Wizyta naszych gości wzbudziła w placówce wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wizytę i za przekazana wiedzę niezbędną podczas życia codziennego.