Krasnoludków zabawy z Freblusiem cz3

Utworzono dnia 24.01.2018

Dziś bawiliśmy się z Freblusiem w teatr. Przenieśliśmy się do Krainy Trzech Gór- Góry kuli, Góry walca i Góry sześcianu gdzie...po wielu sprzeczkach wszyscy zrozumieli, że mają taki sam kolor, że mimo wielu różnic, tak naprawdę wiele ich łączy! Kule, walce i sześciany wszyscy mieli dość kłótni, smutku. Rozpoczęły się wielkie przeprosiny: walce przepraszały kule, kule przepraszały sześciany, a sześciany przepraszały walce.Na znak zgody zbudowano pomnik na środku krainy. I ustawiono na środku sześcian, na sześcianie walec, a na walcu kulę. A w Krainie Trzech Gór już nigdy nie słychać było kłótni.
Dzieci wykazały się kreatywnością rysując pastelami swoją Krainę Trzech Gór. Prace Krasnoludków można podziwiać w holu przedszkolnym. A wszystko to obserwował Frebluś

Krasnoludków zabawy z Freblusiem cz3

Utworzono dnia 24.01.2018, 13:38