"Bohater Tygodnia"

Utworzono dnia 19.03.2017

"Bohater Tygodnia"

Utworzono dnia 21.11.2017, 11:09

Bohater tygodnia” to projekt edukacyjny, który realizują „Biedronki” z gr. V . Akcja prowadzona jest przy współpracy z Rodzicami po to, aby każde dziecko w grupie poczuło się ważne i wyjątkowe. Co tydzień wybierany jest „ Bohater ”, który ciągu całego tygodnia będzie najważniejszą osobistością grupy, a za pomocą zdjęć i osobistych przedmiotów każdego dnia opowie coś o sobie.

Poznajemy zawody...

19.II korzystając z przywilejów Bohatera Tygodnia Krzyś Rychlik zaprosił  do przedszkola swoją mamę, która w bardzo ciekawy i kreatywny sposób przybliżyła dzieciom zawód zegarmistrza i działanie zegarów. Podczas spotkania „Biedronki” dowiedziały się, że niektóre zegary maja ”duszę”, z ciekawością oglądały mechanizmy ukryte w środku zegara, była też krótka drzemka i pobudka :). A na zakończenie zajęć każdy wykonał swój zegar, który z pewnością posłuży do nauki odczytywania godzin. Bardzo dziękujemy za przybycie oraz miło spędzony czas :)