Klub Motyli Książkowych i Marzycielska Poczta

Utworzono dnia 18.11.2016

16 listopada odbyło się kolejne spotkanie „Klubu Motyli Książkowych”. Tym razem chętni rodzice czytali fragmenty „Pinokia”. Przepięknej opowieści Carlo Collodiego o drewnianym pajacyku, który wędrując po świecie uczy się, co jest dobre, a co złe, z kim warto się przyjaźnić, z kim nie, co w życiu jest naprawdę ważne, a co można zlekceważyć. Po wspólnej zabawie dzieci i rodzice z wielkim zaangażowaniem wykonywali kartki  i pisali listy do chorych dzieci z  „Marzycielskiej Poczty”. Te miłe niespodzianki ze słowami otuchy trafią do Mateuszka i Karolinki. Nasze przedszkole po raz pierwszy wzięło udział w tej akcji, ale na pewno nie ostatni. A już wkrótce kolejne, tym razem świąteczne spotkanie Klubu Motyli . Serdecznie zapraszamy :)

Klub Motyli Książkowych i Marzycielska Poczta

Utworzono dnia 21.11.2017, 18:16